Skoči na glavno vsebino

7. Mini Lumarjevo tekmovanje v plezanju

V petek, 24. septembra zvečer, so naši učenci – Kobalski plezalci – osvajali višine kot za šalo. Na naši plezalni steni se je namreč odvijalo tradicionalno 7. Mini Lumarjevo tekmovanje v športnem plezanju ob zaključku 3 dnevnega plezalnega krožka. Izvajali smo ga v okviru programa Športne pomladi 2021, ki je sicer bil prestavljen iz meseca maja. Tekmovanja se je udeležilo kar 46 učenk in učencev iz naše šole. Učenci so bili razdeljeni v 4 kategorije po spolu in po starosti. Vsak učenec je plezal dve smeri – lažjo in težjo. Vsi tekmovalci so se zelo potrudili in prikazali odlično plezanje, zato so prejeli praktične nagrade, najboljši trije v vsaki kategoriji pa še pokale. Vsem udeležencem čestitamo in vas že sedaj vabimo na 8. Mini Lumarjevo tekmovanje, ki je načrtovano v mesecu maju 2022 v okviru Športne pomladi 2022.

(Skupno 151 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost