Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši in skrbniki – ljubitelji umetnosti,

z velikim veseljem naznanjamo, da smo se – v sklopu Božičnega bazarja – tudi letos odločili organizirati dobrodelno dražbo. Na njej bomo licitirali likovna dela priznanih umetnikov, le-ti so jih namreč šoli podarili z namenom pridobivanj sredstev za šolski sklad, hkrati pa bomo ponudili tudi dela zdajšnjih in bivših učencev.

Naši učenci bodo svoje videnje sveta predstavili v seriji izjemnih grafik, ki bodo tekom dogodka tudi ponujene v odkup. Vsaka grafika je unikaten odraz otrokove ustvarjalnosti in hkrati tihi glas, ki si želi biti slišan.

Z zbranimi sredstvi bomo podprli šolske projekte in nadarjene mlade umetnike ter prispevali k razvoju kulturnih in umetniških dejavnosti na šoli. Vaša prisotnost in prispevek bosta pomagala vzcveteti mladim talentom in obogatiti našo skupnost.

Podprite naše mlade umetnike in bodite s svojo prisotnostjo naložba v njihovo prihodnost. Naj bodo umetniška dela naših učencev opomnik lepote, ki jo lahko ustvarimo in delimo skupaj.

Dražba se bo odvijala v soboto, 2. decembra 2023, v učilnici C 2.01 ob 11. uri.

Dela učencev

Dela umetnikov

(Skupno 279 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost