Skoči na glavno vsebino

Program »Hura, prosti čas« tudi ob zaključku poletnih počitnic

Športni program »Hura, prosti čas«, ki ga na naši šoli tradicionalno izvajamo med jesenskimi počitnicami, letos ponujamo tudi v zadnjem tednu poletnih počitnic – med 27. in 31. avgustom. Zainteresirani učenci bodo tako imeli možnost aktivno in na športen način preživeti zaključni del svojega prostega časa pred pričetkom novega šolskega leta. Preko športa se bodo družili s svojimi sovrstniki, se preizkusili v različnih športih in razvijali svoje gibalne sposobnosti. Program »Hura, prosti čas«, ki je brezplačen in se sofinancira iz Zavoda za šport RS Planica, se bo izvajal v telovadnici in na zunanjih športnih površinah naše šole. Potekal bo v naslednjih terminih: v ponedeljek, torek in četrtek med 9.00 in 14.00, v sredo in petek pa med 11.00 in 16.00.

Otroci bodo lahko izbirali med različnimi športnimi vsebinami: igrami z žogo, badmintonom in namiznim tenisom, dvoranskim hokejem, športnim plezanjem, akrobatiko, naravnimi oblikami gibanja, slackline-u, orientaciji, kolesarjenju, rolanju in igranju šaha. Učenci se prijavijo na samem dogodku, imajo pa naj primerno športno opremo, glede na izbrani šport. Za pestre športne programe ter za varno izvajanje le-teh bodo skrbeli športni pedagogi. Podrobni urnik izvajanja programa ter posamezne športne vsebine si lahko ogledate s klikom na spodnjo tabelo.

 

(Skupno 34 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost