Skoči na glavno vsebino

3 dnevni plezalni krožek v okviru Športne pomladi

V torek, četrtek in petek, med 21. in 24. septembrom, bo v okviru Športne pomladi – festivala športa in zabave, na naši šoli potekal 3 dnevni plezalni krožek. Prireditev je prestavljena iz pomladanskega termina zaradi Covid – 19 omejitev. Posledično bo plezalni krožek tokrat izjemoma na voljo LE otrokom, ki obiskujejo našo šolo. Plezali bomo na plezalni steni in ostalih plezalih pod strokovnim vodstvom učiteljev športa in sicer med 18.00 in 20.00 uro. Zadnji dan se bo poleg krožka izvedlo že 7. Mini Lumarjevo tekmovanje v plezanju. Vsak udeleženec prejme praktično nagrado, najboljši trije tekmovalci pa tudi pokal. Vabljeni tako tisti, ki bi se s plezanjem želeli spoznati, kot tudi učenci, ki ste že vešči plezanja.

 

(Skupno 184 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost