Skoči na glavno vsebino

Uspešni na šahovskem tekmovanju

Včeraj, 16. 11. 2023, se je kar 13 učencev naše šole udeležilo Področnega šahovskega posamičnega prvenstva osnovnošolcev. Tekmovanje je potekalo ves popoldan, saj je vsak posameznik prikazal svoje šahovsko znanje v več šahovskih igrah z različnimi nasprotniki.

Slika 1. Učenci in učenki, ki sta se udeležili šahovskega tekmovanja.

Vsak udeleženec je pokazal odlično pripravljenost v šahovskem znanju, zbranemu razmišljanju, taktični ter odlični igri šaha. Najboljši rezultat med našimi učenci je dosegla učenka iz 3. b, Vanessa Eva Grobotek, ki je  zasluženo osvojila 1. mesto ter zlato medaljo. Odlično se je izkazal tudi učenec iz 2. b, Filip Vidovič, ki je za las ostal brez medalje, a vseeno med svojimi številnimi sovrstniki na tekmi dosegel zavidanja vredno 4. mesto.

Vsem udeležencem včerajšnjega šahovskega tekmovanja iskreno čestitamo in vam tudi v prihodnje želimo čim več kvalitetnih šahovskih iger.

(Skupno 129 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost