Skoči na glavno vsebino

MIKLAVŽEV KONCERT IN BOŽIČNI BAZAR

Za nami je čaroben vstop v praznični december. V soboto, 2. 12. 2023, se je naša šola napolnila z vrvežem obiskovalcev, ki so kakor mi že komaj čakali vrnitev našega tradicionalnega Miklavževega koncerta z božičnim bazarjem.

Nastopajoči učenci so pod budnim očesom učiteljev pripravili čudovit program, ki je pobožal ušesa in napolnil srca vseh poslušalcev. Skupaj smo okrasili božično drevo, katerega vrednote so nas kasneje vodile med praznični stojnicami, ki so se šibile pod težo skrbno pripravljenih izdelkov naših učencev. Dišalo je po čaju, domačem pecivu, sadju in palačinkah. Prijetna glasba nas je vabila na ogled Glasbene kreativnice, ki smo jo ponosno otvorili ob tem posebnem dogodku. Ni manjkala niti dražba likovnih del, s katero se je sklenilo praznično sobotno dopoldne. Koliko zadovoljnih nasmehov, žarečih pogledov, iskrenih pohval je bilo slišati med obiskovalci, navdušeni so bili tudi gostje iz Srbije in Grčije, ki so sploh prvič videli takšno prireditev, kot jo zmoremo pripraviti mi, Kobaleki. Res smo lahko izjemno ponosni in zadovoljni s tem, kar nam je uspelo pričarati, neizmerna pa je tudi naša hvaležnost vsem, ki ste bili del naše čarobne zgodbe.

Želimo vam prijeten praznični december – tako topel in tako srčen, kot je bil vstop vanj.

(Skupno 236 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost