Skoči na glavno vsebino

Sodelovanje s šolo

Starši najlažje komunicirate z učitelji preko sporočil v eAsistentu, lahko pa jim tudi pošljete elektronsko pošto, jih pokličete na službeni telefon ali se oglasite v času dopoldanskih ali popoldanskih pogovornih ur po predhodni najavi.

  • Roditeljski sestanki

Organizirali bomo tri roditeljske sestanke.

Razred 1. roditeljski  sestanek 2. roditeljski  sestanek 3. roditeljski  sestanek
1. r. Matična šola:                  12. 9. 2023 ob 17.00
Podružnica Brezje:          11. 9. 2023 ob 17.00
7. 2. 2023 7. 6. 2023
2. r. Matična šola:                 12. 9. 2023 ob 17.00
Podružnica Brezje:           11. 9. 2023 ob 17.00
6. 2. 2023 5. 6. 2023
3. r. Matična šola:                 12. 9. 2023 ob 17.00
Podružnica Brezje:           11. 9. 2023 ob 17.00
13. 2. 2023 8. 6. 2023
4. r. 12. 9. 2023 ob 17.00 9. 2. 2023 5. 6. 2023
5. r. 12. 9. 2023 ob 17.00 15. 2. 2023 26. 5. 2023
6. r. 12. 9. 2023 ob 17.00 12. 2. 2024 8. 4. 2024
7. r. 12. 9. 2023 ob 17.00 11. 1. 2023 15. 5. 2023
8. r. 12. 9. 2023 ob 17.00 13. 2. 2023 7. 6. 2023
9. r. 12. 9. 2023 ob 17.00 12. 2. 2024 17. 4. 2023
  • VSAK PRVI PONEDELJEK V MESECU ob 17. uri bodo potekale POPOLDANSKE POGOVORNE URE

V tem času imajo popoldanske pogovorne ure tudi vsi učitelji nerazredniki.

  • Dopoldanske pogovorne ure (obvezno se je potrebno pri učitelju, s katerim se želite pogovoriti, najaviti preko elektronske pošte ali eAsistenta)

PRIIMEK in IME 

DAN V TEDNU 

URA 

PROSTOR 

BERLIČ MARJETA 

torek 

9.10 – 9.55 

zbornica ali kabinet GEO ZGO 

BEZJAK NEJC

 

 

 

BUDIMIR GORDANA 

ponedeljek 

11.05 – 11.50  

Kabinet 1. VIO 

BURNAČ MARIJA 

sreda 

11.05 – 11.50 

kabinet 4. razredov  

CVIKL MOJCA 

Po dogovoru

 

Kabinet DSP 1 

ČASAR RENATA 

ponedeljek 

9.25 – 10.10 

Kabinet 1. VIO

DOKL ZINKA 

Torek 

 10.15 – 11.00  

kabinet – LUM 

DONČEC NINO 

sreda 

8.20-9.05 

kabinet SLJ 

DRVARIČ RADMILA 

ponedeljek   

7.30 – 8.15  

knjižnica  

FAFULIĆ TIMOTEJ 

četrtek 

10. 15 – 11.00 

Kabinet GEO ZGO 

FIRBAS BENNICI MOJCA 

Torek  

10.15 – 11.00 

Kabinet MAT  

GAČNIK LEA 

ponedeljek 

 9.10-9.55 

 Kabinet LUM/GUM 

GAUBE ANDREJA 

četrtek 

10.15 – 11.00 

Kabinet 3. razredov (matična šola) 

ali 

Podružnica Brezje 

GAVEZ MARIJA 

torek 

 10.30 – 11.15 

Kabinet 1. VIO 

GSELMAN TATJANA 

ponedeljek 

11.05 – 11.55 

Kabinet C – 1.08 

HLEDE KRIŽMAN TATJANA 

sreda 

10.15-  11.00 

kabinet TJA  

HRANJEC BORIS 

 ponedeljek 

11.05 – 11.50 

 kabinet TJA 

HRUŠKAR LIDIJA 

ponedeljek 

11.05 – 11.55 

zbornica Brezje 

JANŽIČ PRIMOŽ 

sreda

 11.05 – 11.50

zbornica

JELEN SAŠA 

Po dogovoru

 

zbornica

KAVČIČ NATAŠA 

četrtek

11.05 – 11.50

zbornica Brezje

KOCBEK KRAJNC MILENKA 

petek 

10.15 – 11.00 

Kabinet DSP  

KOKOL KNUPLEŽ JANA 

ponedeljek 

8.30-9.15 

zbornica 

KOVAČ KATJA 

četrtek 

8.20 – 9.05 

Kabinet ŠPO  

KOVAČ KRISTINA 

torek 

9. 05 – 9. 55 

Kabinet 5. razredov 

LEŠNIK LILJANA 

torek 

12.20 – 13.05 

Kabinet C-1.07 

LUKIĆ TAMARA 

torek 

7.30 – 8.15 

Kabinet SLJ 

MALNAR JASNA 

ponedeljek 

10.15 – 11.00  

Kabinet MAT/FIZ 

MEDUN MARTIN 

torek 

 9.10 – 9.55  

kabinet BIO 

MOM NINA 

četrtek 

10.15 – 11.00  

kabinet TJA  

MRKELA VESNA 

torek 

8.20 – 9.05  

kabinet RAČ 

ORBAN ALEKSANDRA 

sreda 

10.15-11.00 

Kabinet C 1.06 

OSVALD NIKO 

 sreda 

9.05 – 9.55  

 kabinet TJA 

PELC VREČER METKA 

torek 

9.10 – 9.55 

 kabinet SLJ 

PLAVČAK MAJA 

torek 

10.15 – 11.00 

Kabinet MAT/FIZ 

POSTRUŽNIK MATEJA 

ponedeljek 

10.15 – 11.00 

Kabinet ŠPO  

POTOČNIK MOJCA

torek  

11.55 – 12.40 

kabinet DSP A 1.08 

POŽGAN ALEŠ 

ponedeljek 

11.55 – 12.40 

zbornica Brezje 

PRAH KLARA 

ponedeljek 

9.10 – 9. 55 

Kabinet MAT/FIZ 

PRAPROTNIK ŽAUCER TATJANA 

ponedeljek 

11.55 – 12.40 

 

knjižnica 

PROSENJAK IRENA 

sreda 

11.05 – 11.50  

Kabinet biologija  

RAJH MAJA 

torek 

10.15- 11.00 

Kabinet DSP Brezje 

REITER ALENKA 

petek 

12.15-13.00 

Kabinet 3.razred 

REPENŠEK TILEN 

četrtek 

7.30-8.15 

Kabinet 1. VIO 

RIBIČ MIHA 

sreda 

7.30 – 8.00 

 kabinet 2. VIO 

RITLOP NASTASJA 

Po dogovoru 

 

Kabinet DSP1 

ROŠKER ŠTOK HELENA 

 sreda 

11.55 – 12.40 

Kabinet geo – zgo 

RUBIN MATEJA 

 sreda 

0. ura (7.30 – 8.15) 

Kabinet 1. VIO 

SORŠAK MANUELA 

sreda 

4. ura (11.05 -11.50) 

Kabinet 5.razredi (C 2.03) 

ŠTRAMEC NINA 

torek 

3. ura (10.15 – 11.00)  

Kabinet DSP 2 (C 2.06)  

TEŽAK SILIČ BOJANA 

torek 

3. ura (10. 15 do 11.00) 

kabinet 1 VIO 

TROP KRAJNC JOŽICA 

ponedeljek 

4. ura (11.05 – 11.00)  

kabinet 5. razredi 

 (C 2.03) ali zbornica  

VINTAR TANJA 

torek 

5.r ura (12.20 – 13.05)  

kabinet DSP 3 ali zbornica  

VOGLAR RAFAELA 

torek 

 0. ura   (7.30 – 8.15) 

pisarna pomočnice 

VREČIČ SONJA 

četrtek 

3.ura  (10.15 -11.00) 

Kabinet BIO ali zbornica  

VUČKO TADEJA 

petek 

3. ura (10.15-11.00) 

kabinet TJA  

VUNDERL VOJKO 

sreda 

11.55 – 12.40 

 Kabinet A 2.07 

ŽALER JUDITA 

sreda 

 7.30 – 8.15  

 kabinet I. VIO  

 

Urnik ID za šolsko leto 2022/2023

Pridržujemo si pravico urnik ID prilagoditi glede na potrebe učencev.

(Skupno 1.453 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost