Skoči na glavno vsebino

Učitelji in strokovni delavci

Marjetka Berlič

Učiteljica zgodovine
marjetka.berlic@osdk.si

 

Nejc Bezjak

Učitelj športa
nejc.bezjak@osdk.si

 

Gordana Budimir

Učiteljica razrednega pouka
gordana.budimir@osdk.si

 

Marija Burnač

Učiteljica razrednega pouka
marija.burnac@osdk.si

 

Renata Časar

Učiteljica razrednega pouka
renata.casar@osdk.si

 

Zinka Dokl

Učiteljica likovne umetnosti
zinka.dokl@osdk.si

 

Nino Dončec
Učitelj slovenščine
nino.doncec@osdk.si

 

Radmila Drvarič
Knjižničarka
radmila.drvaric@osdk.si

 

Timotej Fafulić

Učitelj zgodovine in podaljšanega bivanja
timotej.fafulic@osdk.si

 

Mojca Firbas Bennici
Učiteljica matematike in podaljšanega bivanja
mojca.firbas.bennici@osdk.si

 

Lea Gačnik
Učiteljica glasbene umetnosti
lea.gacnik@osdk.si

 

Andreja Gaube 

Učiteljica angleščine
andreja.gaube@osdk.si

 

Marija Gavez

Učiteljica podaljšanega bivanja
marija.gavez@osdk.si

 

Tatjana Gselman

Učiteljica razrednega pouka in podaljšanega bivanja
tatjana.gselman@osdk.si

 

Tatjana Hlede Križman

Učiteljica angleščine
tatjana.hlede.krizman@osdk.si

 

Boris Hranjec

Učitelj geografije in angleščine in podaljšanega bivanja
boris.hranjec@osdk.si

 

Lidija Hruškar

Učiteljica podaljšanega bivanja
lidija.hruskar@osdk.si

 

Primož Janžič

Učitelj športa
primoz.janzic@osdk.si

 

Nataša Kavčič

Učiteljica likovne umetnosti in podaljšanega bivanja
natasa.kavcic@osdk.si

 

Milenka Kocbek Krajnc

Učiteljica razrednega pouka
milenka.kocbek.krajnc@osdk.si

 

Jana Kokol Knuplež

Učiteljica jutranjega varstva
jana.kokol.knuplez@osdk.si

 

Katja Kovač

Učiteljica športa in podaljšanega bivanja
katja.kovac@osdk.si

 

Kristina Kovač

Učiteljica razrednega pouka
kristina.kovac@osdk.si

 

Tina Kreslin
Spremljevalka učencu
tina.kreslin@osdk.si

 

Liljana Lešnik
Učiteljica v oddelku podaljšanega bivanja
liljana.lesnik@osdk.si

 

Tamara Lukić
Učiteljica slovenščine
tamara.lukic@osdk.si

 

Jasna Malnar
Učiteljica matematike
jasna.malnar@osdk.si

 

Martin Medun
Laborant
martin.medun@osdk.si

 

Nina Mom
Učiteljica angleščine
nina.mom@osdk.si

 

Vesna Mrkela
Učiteljica matematike in računalništva
vesna.mrkela@osdk.si

 
Sanja Novak Močnik
Spremljevalka učencu
sanja.novak.mocnik@osdk.si
 
 
Aleksandra Orban
Učiteljica razrednega pouka
aleksandra.orban@osdk.si
 
Niko Osvald

Učitelj nemščine
niko.osvald@osdk.si

 
 
Metka Pelc Vrečer

Učiteljica slovenščine
metka.pelc.vrecer@osdk.si

 
Maja Plavčak

Učiteljica tehnike in tehnologije ter matematike
maja.plavcak@osdk.si

 
Mateja Postružnik

Učiteljica športa
mateja.postruznik@osdk.si

 
Aleš Požgan

Učitelj razrednega pouka in podaljšanega bivanja
ales.pozgan@osdk.si

 

Tatjana Praprotnik Žaucer
Učiteljica slovenščine in podaljšanega bivanja
tatjana.praprotnik.zaucer@osdk.si

 
Klara Prah

Učiteljica matematike in podaljšanega bivanja
klara.prah@osdk.si

 
Aleksandra Prajner

Spremljevalka učencu
aleksandra.prajner@osdk.si

 
Irena Prosenjak

Učiteljica biologije
irena.prosenjak@osdk.si

 

Maja Rajh
Učiteljica razrednega pouka
maja.rajh@osdk.si

 
Alenka Reiter

Učiteljica razrednega pouka
alenka.reiter@osdk.si

 
Tilen Repenšek

Učitelj razrednega pouka
tilen.repensek@osdk.si

 
Miha Ribič

Učitelj razrednega pouka
miha.ribic@osdk.si

 
Helena Rošker Štok

Učiteljica geografije in zgodovine
helena.rosker.stok@osdk.si

 
Mateja Rubin

Učiteljica razrednega pouka
mateja.rubin@osdk.si

 

Manuela Soršak
Učiteljica razrednega pouka
manuela.sorsak@osdk.si

 

Bojana Težak Silič
Učiteljica razrednega pouka
bojana.tezak.silic@osdk.si

 
Jožica Trop Krajnc

Učiteljica razrednega pouka
jozica.trop.krajnc@osdk.si

Sonja Vrečič

Učiteljica kemije
sonja.vrecic@osdk.si

 
Rafaela Voglar

Učiteljica fizike
rafaela.voglar@osdk.si

 
Tadeja Vučko

Učiteljica nemščine in angleščine
tadeja.vucko@osdk.si

 

Judita Žaler
Učiteljica razrednega pouka
judita.zaler@osdk.si

(Skupno 6.882 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost